SKL46415 Kabínový filter pre New Holland
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
celkové hodnotenie
StarStarStarStarStar
kvalita komunikácie
StarStarStarStarStar
dodacie lehota
Ocenené zákazníkmi
Obchod KAMENÍK získal vďaka spokojenosti zákazníkov certifikát Ocenené zákazníkmi
Ocenené zákazníkmi
Eshop roka
Redirect Users
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Údržba poľnohospodárskych strojov po zime
Ako chrániť trenie povrchov v motore traktora
Ako zvoliť doplnkové osvetlenie pre traktor a kombajn?
Zobraziť všetky články
Hodnotenie Heuréka
  1. Úvod
  2. Filtre
  3. SKL46415 Kabínový filter pre New Holland
Dostupnosť
3-7 dni
bez DPH
Číslo produktu:9671152438
Kompletné špecifikácie
Filtry do Twoich maszyn AJ-Filtry
SKL46415 Filtr kabinowy do New Holland
Wymiary w mm:
  • H1: 14
  • D1: 305
  • D2: 110
Zastosowanie:
NEW HOLLAND:
  • LM 640
  • LM 415A
  • LM 420
  • LM 425A
  • LM 425
  • LM 435A
  • LM 430
  • LM 445A
  • LM 410
Nr. porównawcze:
  • SKL46415
Producent: SF Filter
  • Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę, prosimy podać dane potrzebne do jej wystawienia!
  • Oryginalne numery podano jedynie dla celów porównawczych.
  • Wyżej wymienione części są to części zamienne.
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK